Özel arabalara reklam vererek
hergün sürücüleri ile markanızı duyurun ve etkileşimler oluşturun.

Neden Araba Lira?

40 km

Her sürücü günde ortalama 40 km mesafe alır

6/10

Kurumsal hayatta çalışan insanların 6/10 'u işine arabalarıyla gidip gelmektedir

4 saat

Yoldaki insanlar ve sürücüler günde 4 saatini trafikte diğer arabaların kapılarına ve camlarına bakarak geçirirler

Nasıl Çalışır?

Geniş ve ayrıcalıklı iş ağımızdan marka portföyünüze uygun sürücüler seçilir. Araba markaları, modelleri , sürücülerin işe gidip gelme guzergahları, sürüş alışkanlıkları arasından bir eleme yapılarak liste oluşturulur.

Markaların pazarlama departmanları ve Araba Lira yaratıcı reklam tasarım ekibi arasında iletişime geçilip arabalara uygun tasarımlar ve kampanyalar oluşturulur.

Araba Lira işe sadece reklam yapmakta kalmazsınız, kendi markanız için elçiler kazanırsınız. Biz sürücülerimizin sevdiği ve taşımaktan mutluluk duyduğu reklamlarla çalıştıklarından emin oluyoruz.

Kapsama

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerden sistemimize kayıt olmuş binlerce araç ve sürücü markalarıyla buluşmayı beklemekte ve eşleşen sürücüler markalarını severek taşımaktadır.

Markanızı duyurmak istediğiniz noktalardaki seyahat eden sürücüler belirlenir ve istediğiniz kriterlere uyan arabalara reklam giydirilir.

Teknoloji

1- Reklam kampanyalarına ve amacına uygun araba sayısı ve sürücüler belirlenir, sonrasında reklamların aktifliği ve verimliliği üzerine datalar toplanır.

3- Araçların ne kadar yol aldığı ve ne gibi yerlerde park halinde bulunduğu Araba Lira'nın teknoloji platformundan izlenir.

Bir marka ya da reklam ajansı iseniz, fiyatlandırma ve bilgilendirme ile ilgilenen ekibimizle iletişime geçiniz.

satis@arabalira.com